De gezichten uit
het SolarBox-team…

Consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.Aenean. Consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean.Consectetuer adipiscing elit.

Wouter

Wouter van den Heuvel

Directeur Zakelijk
Paul

Paul van der Ven

Directeur Particulier
Jesse

Jesse Kamp

Technical sales support

jesse@solarbox.nl
0174-725707

Ruud

Ruud Hamel

Keuzebegeleider particulier / zakelijk

ruud@solarbox.nl
0174-725703

Yke

Yke Rippen

Keuzebegeleider VvE / zakelijk

yke@solarbox.nl
0174-725704

Marco

Marco Poppe

Technical support Engineer

marco@solarbox.nl
0174-725705

Edward

Edward van Maastricht

Technical support Engineer

edward@solarbox.nl
0174-725706

Gerard

Gerard Vellekoop

Sales Support
Aaltje

Aaltje van den Heuvel

Administratief medewerker / planning

aaltje@solarbox.nl
0174-725700

Robin

Robin Turkenburg

Technical support Engineer

robin@solarbox.nl
0174-725706

Ursula

Ursela

Administratief medewerker